REGULAMIN

 1. Regulamin określa zasady świadczenia usług na rzecz Użytkowników przez serwis internetowy dostępny w domenie cośnacoś.pl prowadzony w języku polskim zwany dalej portalem ogłoszeniowym, którego celem jest umożliwianie zamieszczania i przeglądanie bezpłatnych ogłoszeń typu (wymienię coś na coś lub oddam za darmo).
 2. Warunkiem korzystania z serwisu i pełnego dostępu do funkcjonalności jest posiadanie urządzenia komunikującego się z Internetem za pomocą powszechnie znanych przeglądarek internetowych.
 3. Dodawanie ogłoszeń w naszym serwisie jest i pozostanie bezpłatne. Nie wymaga zakładania konta, jego rejestracji i logowania. Jedynie Użytkownik dodający ogłoszenie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje go (bez akceptacji regulaminu wystawienie ogłoszenia i edycja będzie niemożliwa).
 4. Akceptacja regulaminu oznacza wyrażenie zgody na:

 

 • otrzymywanie informacji wysyłanych przez administratora jak i jego moderatorów, czy partnerów.
 • otrzymywanie odpowiedzi na oferty wysyłane przez innych Użytkowników serwisu (cośnacoś.pl)
 1. Ogłoszenie dodane w serwisie pojawi się natychmiast, po jego zaakceptowaniu przez administratora , moderatora lub inną osobę wyznaczoną przez serwis i trwa 30 dni (emisja ogłoszenia).
 2. Każda osoba odwiedzająca serwis (cośnacoś) poprzez formularz kontaktowy zamieszczony w Serwisie ((bez ujawniania adresu e-mail) ma możliwość przesłania wiadomości na adres e-mail przypisany ogłoszeniu którym jest zainteresowana.
 3. Ogłoszenie wystawia i edytuje Użytkownik, który samodzielnie ustala jego treść (w tym zdjęcia) i jest ono dostępne dla wszystkich użytkowników Internetu.
 4. Za publikowane treści (tekst i zdjęcia) odpowiedzialny jest Użytkownik i gwarantuje że ich publikacja nie narusza praw Operatora, osób trzecich, w tym praw autorskich (zdjęcia).
 5. Nowo dodane ogłoszenie, edytowane ogłoszenie (edycja treści, dodanie zdjęcia) zostanie opublikowane po akceptacji moderatora. Akceptacja zależna od pory ( max 12h) ( święta, dzień wolny, noc).
 6. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń(zdjęcia) i reklam prezentowanych przez Użytkowników.
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do odrzucenia, usuwania oraz edycji ogłoszeń nie spełniających poniższych wymagań bez informowania osoby wystawiającej:
 • naruszających prawo
 • zawierających słowa powszechnie uznawane za niecenzuralne i naruszające dobre obyczaje
 • zawierających linki do konkurencyjnych serwisów, reklam lub stron www zarabiających w Internecie
 • umieszczonych w złym dziale
 • piramid finansowych
 • ogłoszeń towarzyskich i anonsów
 • zbyt ogólnikowych treści, z których nie wynika, co tak naprawdę zostało wystawione
 • nadużywających znaki specjalne (#,!<,%,&, dolar itp.) zarówno w tytule jak i ogłoszeniu
 • w których zawarte jest słowo( kupię, sprzedam, cena, itp.)
 • umieszczania reklam bez zgody
 • ogłoszeń umieszczonych w innym języku niż polski

 

 1. Wszelkie dane gromadzone przez serwis pozostają do wiadomości administratora serwisu, chyba że użytkownik sam udostępni je poprzez dodanie do ogłoszenia. Dane gromadzone przez serwis mogą być wykorzystywane jedynie do kontaktu z użytkownikami i nie będą nigdy udostępniane innym podmiotom bez zgody i wiedzy Użytkowników naszego Serwisu.
 2. Adresy IP użytkowników mogą być wykorzystane w celach statystycznych i w żaden sposób nie będą łączone z danymi osobowymi użytkowników. Adresy IP wykorzystywane są w celu diagnozowania poprawności działania serwera oraz ewentualnych nadużyć i naruszeń bezpieczeństwa.
 3. Wszelkie reklamacje związane z funkcjonowaniem serwisu prosimy przesyłać do administratora serwisu pod adres mailowy biuro@cosnacos.pl

 

Użytkownik - osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej lub

osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

Ogłoszenie - sporządzone przez Użytkownika ogłoszenie dotyczące wymiany(cośnacoś lub oddania za darmo rzeczy lub usługi, itd.) , zamieszczone w Serwisie, na warunkach przewidzianych w Regulaminie.

Operator - właściciel serwisu.

Użytkownik korzystający z serwisu oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje.

cnclogo szare
©CosNaCos Copyright 2017