Cosnacos.pl to darmowy, niekomercyjny i zupełnie bezpłatny portal wymiany rzeczy, przedmiotów i usług między Użytkownikami. Istnieją dwie  możliwości wymiany usług i wszelakich dóbr: zamiana lub oddanie za uśmiech :). Celem Serwisu jest stworzenie niekomercyjnej platformy wymiany  rzeczy i usług między Użytkownikami dopuszczonych do obrotu na terenie Rzeczypospolitej. Osoby wystawiające ogłoszenia nie ponoszą żadnych kosztów związanych z  ich publikacją. To wasza przestrzeń wymiany.

Użytkownikiem – Ogłoszeniodawcą naszego Serwisu może zostać zarówno osoba prywatna, formalne i nieformalne grupy osób, organizacje, zrzeszenia, instytucje, przedsiębiorstwa itp. działające na naszym rynku zgodnie z przepisami prawa polskiego.

Całą platformą wymiany zarządza Administrator Serwisu, który bierze odpowiedzialność za poprawne działanie techniczne portalu, akceptację dodawanych ogłoszeń (w tym ich usuwanie – niezgodność z regulaminem), komunikację między Użytkownikami, pomoc, doradztwo (forma elektroniczna), odpowiadanie na wiadomości wysyłane przez Użytkowników.

Użytkownicy mają obowiązek, w miarę możliwości, realizacji zamówień dokonanych za porozumieniem stron na naszym portalu zgodnie z zamieszczonymi ofertami odpowiadać na wiadomości wysyłane przez innych Użytkowników „cosnacos”.

Brak limitów dotyczących ilości wystawiania ogłoszeń.

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego serwisu,

Zespół portalu "Coś na Coś" 🙂

©CosNaCos Copyright 2017