Czym jest portal Coś Na Coś?
Coś na coś jest stroną ogłoszeniową, na której można się wymieniać przedmiotami/umiejętnościami lub podarować je komuś za uśmiech. : )

Czy za dodanie ogłoszenia jest pobierana opłata?
Nie. Nie pobieramy opłaty za umieszczanie ogłoszeń.

W jaki sposób dodać ogłoszenie?
Należy kliknąć w zakładkę "dodaj ogłoszenie" i postępować zgodnie ze wskazówkami. Dodawanie ogłoszenia jest bardzo intuicyjne. Jeśli bedziesz miał z tym problem, zapraszamy do obejrzenia filmu z instrukcją "jak wystawić ogłoszenie?".

Jak długo jest wyświetlane moje ogłoszenie?
Ogłoszenie jest wyświetlane przez 30 dni.

Ile ogłoszeń można wystawić?
Brak limitów wystawianych ogłoszeń.

Czy mogę przedłużyć czas trwania ogłoszenia?
Tak. Wystarczy odświeżyć ogłoszenie. Informację o wygaśnięciu ogłoszenia i możliwości jego przedłużeniu otrzymasz 5 dni przed wygaśnięciem ogloszenia emailem.

Ile zdjęć mogę dodać do ogłoszenia?
Możesz dodać trzy zdjęcia. Minimalna wielkość zdjęć nie może być  mniejsza niż 300 KB, a jego wymiary nie mogą być mniejsze niż 200x200. Maksymalna wielkość zdjęć, to 4 MB 960x720.

W jaki sposób kontaktować się z innymi Użytkownikami?
Telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Podanie numeru telefonu jest dobrowolne, ale zawsze można skontaktować się z Użytkownikami poprzez formularz kontaktowy zamieszczonym w ogłoszeniu przy loginie/imieniu Użytkownika klikając "skontaktuj się z imię/login".

Jakich produktów nie wolno wystawiać?
Zakazane są wyroby alkoholowe, tytoniowe, odurzające, broń oraz materiały niebezpieczne. Zakazana jest również sprzedaż za pieniądze. Reszta zakazanych produktów wykazana jest w Regulaminie.

Czy można wysyłać przedmioty?
Portal nie ponosi odpowiedzialności za niewysłane towary przez Użytkowników. Preferowana forma wymiany, to odbiór osobisty. Formę wymiany ustalają między sobą Użytkownicy.

©CosNaCos Copyright 2017